Kredensy kuchenne Black Red White – Słupsk

Kredensy kuchenne


Kredensy kuchenne Black Red White nie tylko do kuchni.

Kredens to mebel dawnie towarzyszący głównie jadalni. Dziś przeżywa prawdziwy renesans.

Jego tradycyjny model funkcjonalny nie uległ zmianie przez lata - w wyższej oszklonej części mieści zastawy stołowe, w dolnej, zamkniętej drzwiczkami lub wyposażonej w szuflady - obrusy i sztućce.

Coraz częściej kredens kuchenny, wraz z zawartością, staje się elementem ozdobnym o randze równej co najmniej kominkowi. Można go spotkać w kuchni, jadalni, ale też w eleganckim salonie. Jest częścią większego kompletu mebli lub zachowuje własny styl, często odrębny od otaczających go mebli.

Do wybranych kuchni z grupy Royal przygotowaliśy kilka typów kredensów, z których każdy dostępny jest w kilku wersjach, różniących się długością lub zastosowanymi fronatmi (pełne, z kratką, witryny). Każdy z kredensów oferujemy do kilku kuchni.

Polecane

O nas

Jesteśmy jedynym partnerskim punktem sprzedaży mebli kuchennych firmy Black Red White na terenie Słupska. Zobacz więcj szczegółów na stronie O nas.

Sprzęt AGD

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór sprzętu AGD pod zabudowę kuchenną, m.in: chłodziarki, lodówki, zamrażarki, okapy, kuchenki mikrofalowe, kuchnie, piekarniki, płyty ceramiczne, płyty gazowe, pralki i zmywarki.